Tortum Web Tasarım Firması ve Fiyatları

Tortum Web Tasarım Firması ve Fiyatları

Tortum Web Tasarım Firması ve Fiyatları

İçindekiler

Tortum Web Tasarım Firması ve Fiyatları

Tortum web tasarım firması olarak 8 yılı aşkın süredir kreatif fikirlerimizle ve yenilikçi oluşumumuz ile sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz esnek, hızlı, yüksek kullanıcı deneyimine sahip siteler üretiyoruz. Ayrıca tüm sitelerimiz son teknolojik altyapılarda ve %100 mobil cihazlarla uyumlu çalışmaktadır.

Firmanızı, kendinizi veya işinizi doğru şekilde anlatabilmek ve bunu internetteki kullanıcılara ulaştırmak için en uygun yöntem web tasarımdır. Yaptıracağınız size özel web sitesi tamamen özgün tasarım ve özgün içerikler ile firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca logonuz ya yeniden çizilmekte ya da yeni bir tane yapılmaktadır. Yaptığımız logolar vektörel olarak hazırlanmaktadır. Yani logolarınızı ihtiyaç halinde direkt olarak baskıya gönderebilirsiniz. Bunu tam olarak kartvizit, reklam panoları veya broşür gibi baskı ortamlarında kolaylıkla kullanabilir bu ihtiyacınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Bizlerden web sitesi yaptırmanız halinde aşağıdaki hizmetleri ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Tortum Web Sitesi Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Tortum Web Tasarım Fiyatları

Tortum Web Tasarım olarak fiyatlarımız oldukça uygun maliyetlerdedir. Yüksek ve uçuk fiyatlara çalışmalar yapmıyoruz. Oysa ki küçük ve orta büyüklükteki işletmelere düşük maliyetli siteler yaparak yüksek kazanç elde etmelerini sağlıyoruz. Yukarıda sunduğumuz hizmetler paket fiyatlarımıza dahildir. Fiyatlarımızı aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Paket AdıFiyat
KURUMSAL TANITIMFiyat Alın ₺
KURUMSAL TANITIM ÖZEL YAZILIMFiyat Alın ₺
PROFESYONEL PAKETFiyat Alın ₺
E-TİCARET GELİŞMİŞFiyat Alın ₺
Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Tortum ilçesi web sitesi çalışmaları yaptığımız Erzurum’un en nadide ilçelerinden biridir. Gerek nüfus popülasyonu, gerekse yoğunluğu bakımından insanların %85’inin ihtiyaçlarını internet üzerinden tamamladığı yerde web siteniz fayda sağlayabilmektedir. Google arama sonuçları, kullanıcıların arattıkları kelimelerde önce yerel kayıtları öne getirmektedir. Bu nedenle bulunduğunuz yerde işinizi en iyi şekilde anlatırsanız sizin de ziyaretçileriniz doğal olarak yaptığınız iş veya hizmet için işyerinizi ziyaret edecektir.

Tortum Web Sitesi Yapan Firma

Tortum , web sitesi konusunda hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Türkiye’de birçok ile hizmet verdiğimiz gibi Tortum’da oturan tüm ziyaretçilerimize en iyi siteleri sunuyoruz. Bunun için son teknoloji yazılımları ve altyapıları kullanıyoruz. Web sitenizi yapan firma olarak 8 yılı aşkın süredir web tasarım, özel yazılım ve dijital reklamcılık çalışmaları yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar bir işletmenin şimdiki ve gelecekteki en doğru yatırım şekli olmaktadır.

Zeytinburnu Web Tasarım Firması ve Fiyatları
Tortum Web Tasarım Firması

Hazırladığımız web sayfaları benzersiz ve özel olarak üretildiği için sizin isteğinize özel olarak kurgulanıp son halini almaktadır. Günümüzde mobil kullanıcıların oranı masaüstü kullanıcı sayısını geçmiştir. Bu yüzden bir kişi bir ürün veya hizmeti hızlıca telefonu üzerinden aratmakta ve karşısına çıkan sonuçlara göre hizmet veya ürün satın almayı planlamaktadır.

Bir web sitesi için mobil uyumluluk olmazsa olmazlar listesinde ilk sıradadır. Bu yapı masaüstü web sitelerine oranla ekran ölçülerine özel olarak şekil alan responsive tasarımlardır. Yaptığımız tüm web tasarım çalışmaları bu minvalde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca geliştirdiğimiz tasarımlar sunucu tarafında az kaynak kullanmaktadır.

Yükselme Garantili SEO Çalışması Yapan Firma

Uzman bir ekibe sahip olan Beyaz Medya ®, tüm bu süreci başından sonuna kadar takip ederek, doğru analiz ve raporlama ile web sitesinin internet üzerindeki başarısını artırma hedefi ile faaliyet göstermektedir.

Profesyonel SEO danışmanlığı hizmetimizi tercih ederek beklentilerinizin çok üzerinde ve çok daha kısa bir sürede uzman SEO desteği ile etkili sonuçlar elde etmeni mümkündür. Ayrıca sıralamada yükselme garantisi ile sunulan hizmetlerin ücret planını en uygun biçimde belirliyoruz.

SEO çalışmalarını iki bölümde inceleyebiliriz. İlk olarak faaliyetlerine yeni başlayan ile sitesi ve hazır olan bir web sitesini baz alalım. Ayrıca yapılacak SEO çalışmaları birçok yönden farklılık gösterecektir. Günümüzde her sektörde sayıları giderek artan web siteleri, dijital alanda da rekabete yol açtı. Profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışmadan başarıya ulaşmak mümkün değildir.

Danışmanlık hizmetimizden yararlanıp SEO çalışmalarına ilişkin ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en etkili çalışmaların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Arama motorlarının sürekli algoritmalarını ve yazılımlarını güncellemeleri nedeniyle SEO uzmanı tarafından bu gelişmelerin takip edilmesi projelerinizin de ilerleyişi için son derece önem ifade etmektedir.

Hızlı Çalışan Web Siteler Yapıyoruz

Gereksiz JavaScript ve CSS kodlarını kaldırıp siteyi bu yönde optimize ettikten sonra Google PageSpeed değerlerinde %80 üzeri mobil hız %95 üzeri web sitesi hız performansı göstermektedir. Bununla beraber bir SEO kriteri olan özgün makaleler yine ekibimiz tarafından bilgi edinildikten sonra hazırlanmaktadır. Son teknoloji sistemler ile çalışan web sitelerimiz bu talepleri yerine getirmek için dizayn edilmiştir. Bu nedenle özgün ve kurumsal yapıda hazırladığımız siteler sizlere daha fazla ziyaretçi getirecektir.

Beyaz Medya ®; Tortum web tasarım süreçlerini profesyonel olarak sürdürür ve size en iyi hizmeti vermek için çalışır.

Firma olarak isteklerinizi dikkate alıyoruz. Rakip analizinizi yapıp ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tasarım taleplerinizi ve düşüncelerinizi bir iskelet haline getirip yapabileceğimiz küçük ama etkili dokunuşlarla sitelerinizi hazırlıyoruz.

SEO Kriterlerine Uygun Web Sitenizi Hemen Yapalım

Anahtar kelime kullanım oranları, makale içi linklendirmeler, okuyucu ile bağ kurma anlamında akıcı ve imla kurallarına uygun şekilde makalelerinizi yazmaktayız. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki web sayfanızı yönetirken kolayca değişiklikler yapabileceğiniz panelimiz %100 Türkçe’dir. Herhangi bir şekilde desteğe ve yardıma ihtiyacınız olduğunda ücretsiz teknik desteğimizden de faydalanabilirsiniz.

Eğer iyi yapılandırılmış bir web siteniz varsa biraz daha geniş bir çevreye hizmet verebilirsiniz. Böylelikle ekstra kazanç ve müşteri edinmenizin yolu açılmış olacaktır.

Hemen siz de milyonlarca kişinin gün içerisinde kullandığı anahtar kelimelerden ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlaya bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Tortum web tasarım firması üzerinden bize ulaşmaktır. İletişim sağlamanız halinde size uygun fiyatlarımızı, özel tasarım seçeneklerimizi ve tecrübelerimizi paylaşmaktan çekinmeyeceğiz. Ayrıca Tortum web tasarım olarak işletmenizi ait olduğu noktaya taşıyoruz. Yapmak istediklerinizi dijital dünyaya taşıyıp bunları gelişmiş teknolojiler ile zenginleştirerek günümüz şartlarında en iyi şekilde pazarlıyoruz.

Ayrıca yüksek güvenlikli geliştirdiğimiz tasarımlarımız Almanya ve Türkiye sunucularında (dünyanın en hızlı internet server hizmeti) barındırılmaktadır. Bu nedenle 7/24 hizmet sağlayan bir firma olarak web sitenizin güvenliğini önemsiyoruz. Aldığımız yedekler sayesinde herhangi bir veri kaybı olmadan yeniden eski haline getirebiliyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti veren firmamız sizlere dijitalde var olmanın yollarını göstermektedir. Bu nedenle başarılı bir SEO çalışması temelde firmalar için bir çeşit kesintisiz reklam hizmeti olarak değerlendirilebilir. Düzenli SEO çalışmaları ve aktif içerik üretimi ile ürün ve hizmetlerin sürekli olarak ön planda tutulması mümkün olmaktadır.

Günümüzde milyarlarca insan tarafından kullanılan arama motorları, sosyal medya ve diğer online platformların hepsinin ortak bir hedef doğrultusunda yönetimi ve geliştirilmesi sayesinde markanızın rakiplerin önüne geçmesini sağlayabilirsiniz. İnternet kullanımının son yıllarda iyice artmasına da bağlı olarak SEO çalışmaları özellikle kurumsal firmalar ve e-ticaret siteleri için hayati önem arz etmeye başladı. Bunu her yerde görebiliyoruz. Yaptığımız çalışmalar neticesindeTortum web tasarım ve profesyonel SEO yapan firmalar arasında yüksek başarı oranına sahip olmak bizleri motive etmektedir.

Hemen şimdi farklı tasarımlarımızı görüntülemek için bize aşağıdaki WhatsApp numaramızdan mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sektörünüze en uygun çalışmalarımızı sizlere link olarak paylaşalım.

Son olarak bizimle tanışmak için yapmanız gereken bizi aramak veya mesaj atma

İlgili Mesajlar
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak .Gerekli alanlar işaretlendi *